V parlamente podľa Šutaja Eštoka zvíťazila normálnosť a opozícia utŕžila obrovskú prehru
27.09.2025V parlamente dnes schválením novelizácie ústavy zvíťazila normálnosť a opozícia utŕžila obrovskú prehru. Skonštatoval to šéf koaličnej strany Hlas-SD a minister vnútra Matúš Šutaj Eštok. Zároveň konkretizoval, že normále je, že existujú dve pohlavia – muž a žena. Takisto Šutaj Eštok pripomenul, že novelizácia zavádza pre mužov a ženy za […]